Expermio Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

1.Expermio Nedir?

www.expermio.com adresinde hizmet veren bir sosyal paylaşım sitesidir. Çok yakında yenilenen sitesi ve mobil uygulaması ile sizlerin hizmetinde olacaktır.

2. Expermio'nun Farkı Nedir?

Diğer platformlardan ayıran en önemli özelliği, her alanda o konuda uzman üyeliği onaylanan üyelerin paylaşımlarda bulunabilmesi ve sorulan soruları yanıtlayabilmesidir. Böylece daha güvenilir bir bilgi paylaşım ağı kurulması amaçlanmaktadır.

3. Normal Üyelik Nedir?

Sitede üyelik oluşturan tüm bireysel üyeler normal üyelik oluşturmuş olur. Normal üyeler, ilgilerini çeken konuları ve uzmanları takip edebilir, uzmanlara akıllarına takılan ve merak ettiklerini sorabilir, ilgi alanlarına göre kategori ve uzmanları takip ederek kendi akış sayfalarını oluşturabilirler.

4. Uzman Üyelik Nedir?

Normal üyelik özelliklerinin tümüne ek olarak, uzman üyeler kendi onaylanmış kategorilerinde bilgilendirici paylaşımlarda bulunabilir ve diğer üyelerin sorduğu soruları yanıtlayabilirler. Uzman üyeler kendi kişisel sayfalarında yer alan bilgilerini doldurarak tanıtım sayfalarını oluşturabilir ve hedef kitlelerine hitap edebilirler.

5. Nasıl Uzman Üye Olunur?

Normal üyelik oluşturan üyeler, siteye giriş yaptıktan sonra "Uzmanlık Başvuru" düğmesini kullanarak, kendi uygun gördükleri kategoride ilgili bir belgenin,diplomanın veya sertifikanın görselini ya da uzmanlıklarını gösteren bir bağlantının linkini ekleyerek uzmanlık başvurularını gerçekleştirebilirler. Uzman üyelere başvuruları onaylandığında e-posta yolu ile bildirim ulaşacaktır. Bu bildirim sonrasında siteye yeniden giriş yaparak Uzman Üye profili ile siteyi kullanabilirler.

6. Expermio’da Üye Olmak Ücretli mi?

Expermio’da normal ve uzman üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzleme 1115
  • Expermio, websitesine çok müteşekkirim çünkü insanlarımızı bilgilendirici yazılarımı özgürce yayınlayabiliyorum çünkü seansa gelen var gelemeyen var. Bilgi doğru platformda paylaştıkça çoğalıyor. Teşekkür ederim.

Gönderiye yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir! Giriş Yap