Psikolojik Makyaj Nedir? İç-Dış Güzelliğimiz Nasıl Dengeye Kavuşur?Dış görünüşümüzün güzel olmasını sağlamak için yüzümüze ve bedenimize bir takım makyaj ve bakımlar

Psikolojik Makyaj Nedir? İç-Dış Güzelliğimiz Nasıl Dengeye Kavuşur?

Dış görünüşümüzün güzel olmasını sağlamak için yüzümüze ve bedenimize bir takım makyaj ve bakımlar yapmak için çok zaman harcarken, iç güzelliğimize emek vermeyi çoğu zaman unuturuz. Psikolojik makyaj yapmayı unutmak; hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için hiç hoş bir durum değildir ve beraberinde bir takım dengesizliklere yol açabilir.

 

Peki Psikolojik makyaj Nedir ?

#PsikolojikMakyaj; düşüncelerimizin olumlu olmasını ve iletişimde bulunduklarımıza ve başkalarına karşı duygularımızın iyi dileklerle ve güzel niyetlerle dolu olmasını sağlamak demektir.

 

Bunu yaptığımızda, diğerleri fiziksel bedenimiz ve cildimizin arkasından yayılan daha derin güzelliği hissetmeye başlarlar! Bu iç güzelliktir. Yüzünün arkasına saklanma. Maskeni çıkar ve gerçeğin içinden geçmesine izin ver.

 

İç-dış güzelliğimizin, tüm kainata karşı çift kanatlı bir şekilde arz-ı endam edeceği güzel günlerde tekrar görüşmek üzere...

 

Eğer iç-dış dengesini sağlama konusunda sorun yaşıyorsanız, iletişim hattımızı +90532 158 35 55 arayın veya bize yazın

 

Sevgi ve Saygılarımla

 

#AşkDoktoru nuz, Prof. Dr. #EkremÇulfa

 

What is Psychological #Makeup? How Does Our Inner-Outer Beauty Reach Balance?

 

While we spend a lot of time doing some make-up and care for our face and body to ensure that our outer appearance is beautiful, we often forget to put effort into our inner beauty. Forgetting to put on psychological makeup; It is not a pleasant situation for both ourselves and our loved ones, and it can lead to some imbalances.

 

So what is psychological makeup?

 

Psychological makeup; it means ensuring that our thoughts are positive and that our feelings towards those we communicate with and others are filled with good wishes and good intentions.

 

When we do this, others begin to feel the deeper beauty radiating from behind our physical body and skin! This is inner beauty. Don't hide behind your face. Take off your mask and let the truth pass through you.

 

See you again in the beautiful days when our inner and outer beauty will appear in a double-winged way against the whole universe...

 

If you are having problems with maintaining the internal-external balance, call our communication line +90532 158 35 55 or write to us.

 

Love and respect

 

Your #LoveDoctor, Prof. Dr. #EkremCholfa

İzleme 563

Gönderiye yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir! Giriş Yap