EXPERMİO NEDİR?

Günümüzde internet bilgi kaynağına ulaşmak için en sık kullanılan araç. Hızlı ve kolay ulaşılabilir olması hepimizi cezbediyor ancak edindiğimiz bilgilerin güvenilir olduğundan nasıl emin olabiliriz?

Expermio bu sorunu ortadan kaldırmak için kuruldu. İnternetin uçsuz bucaksız dünyasında bilgi kirliliğine maruz kalmadan, yanlış bilgiler edinmeden, en doğru cevaplara en hızlı şekilde ulaşmak için Expermio’da işin uzmanına sorun.

Expermio’da her alanda uzmanları bulun, beğendiğiniz uzmanları ya da ilginizi çeken konuları takip edin, makaleler okuyun, sorular sorun, kendi sayfanızı oluşturun, edindiğiniz bilgileri sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşın.

1.Expermio Nedir?

www.expermio.com adresinde hizmet veren bir sosyal paylaşım sitesidir.


2. Expermio'nun farkı nedir?

Diğer platformlardan ayıran en önemli özelliği her alanda o konuda uzman üyeliği onaylanan üyelerin paylaşımlarda bulunabilmesi ve sorulan soruları yanıtlayabilmesidir. Böylece daha güvenilir bir bilgi ağı kurulması amaçlanmaktadır.


3. Normal Üyelik nedir?

Sitede üyelik oluşturan tüm üyeler normal üyelik oluşturmuş olur. Stadart üyeler ilgilerini çeken konuları ve uzmanları takip edebilir, uzmanlara sorularını sorabilir ve akış sayfalarını ilgi alanlarına göre oluşturabilirler.


4. Uzman Üyelik nedir?

Normal üyelik özelliklerinin tümüne ek olarak, uzman üyeler kendi kategorilerinde bilgilendirici paylaşımlarda bulunabilir ve diğer üyelerin sorduğu soruları yanıtlayabilirler. Uzman üyeler kendi kişisel sayfalarında yer alan bilgilerini doldurarak tanıtım sayfalarını oluşturabilir ve hedef kitlelerine hitap edebilirler.


5. Nasıl Uzman Üye olunur?

Normal üyelik oluşturan üyeler, siteye giriş yaptıktan sonra "Uzmanlık Başvuru" düğmesini kullanarak, kendi uygun gördükleri kategoride ilgili bir belgenin,diplomanın veya sertifikanın görselini ya da uzmanlıklarını gösteren bir bağlantının linkini ekleyerek uzmanlık başvurularını gerçekleştirebilirler. Uzman üyelere başvuruları onaylandığında eposta yolu ile bildirim ulaşacaktır. Siteye yeniden giriş yaparak Uzman Üye olarak siteyi kullanabilirler.


6. Neden Expermio'da uzman üye olmalıyım?

Expermio'da yapılan tüm paylaşımlar ekibimiz tarafından ücretsiz olarak optimizasyon desteği almaktadır. Bu da paylaşımların arama motorlarında daha ön sıralarda görünmesini sağlamaktadır. Site trafiğimiz sizlerin de katkıları ile her geçen gün artmakta ve böylelikle çalışmalarımız da daha etkili sonuç vermektedir. Böylelikle herhangi bir blog sitesinden daha ön sıralarda görünen içerikler uzmanlarımıza da görünürlük sağlayacaktır. Ayrıca paylaşımlarınıza erişen kişiler de Expermio üzerinden ulaştıklarında güvenilir bir platform olduğunu bilecek ve daha sağlıklı bilgi akışı gerçekleşecektir.