SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

  • Neden üye olmalıyım, üye olmak ücretsiz mi?

Expermio’da üye olmak tamamen ücretsizdir! 

Önceden cevaplanmış soruları incelemek ya da makale okumak için üye olman şart değil. Ancak cevap aramak istediğin bir soru var ise ya da uzman olarak cevaplamak istediğin bir soru ya da yayınlamak istediğin bir makale olduğunda üye olman gerekir. Çünkü yalnızca kayıtlı üyeler bu bilgilere erişebilir ve yeni bilgi girişi yapabilir.

Hem normal üyeler hem uzmanlar hem de kurumsal üyeler, sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilir ve Expermio’ya katılabilirler!

Hemen üye olun!

Üyelik ve hizmetlerle ilgili sorularınız için Expermio ekibine e-posta gönderebilirsiniz.

  • Expemio’da kaç farklı üyelik türü vardır, özellikleri nelerdir?

Expermio’da üç farklı üyelik türü vardır.


Standart Üye: Uzmanlara soru sorabilir, uzmanları takip edebilir, uzmanların paylaştığı makale ve cevapları görüntüleyebilir; bu paylaşımları değerlendirebilir, yorumlayabilir, expermio sayfasında ve diğer sosyal medya hesaplarında paylaşabilir.

Uzman Üye: Expermio olarak temel kriterimiz uzman olmak istediğiniz konunun profesyoneli olmanızdır. Uzman olduğunuz alan ile ilgili almış olduğunuz eğitimi veya uzmanlıkla ilgili mevcut görevinizi sürdürdüğünüzü gösteren bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra mevcut üyeliğiniz “Uzman Üye” olarak güncellenecektir. Uzman üyelik başvurusu normal üyelik sonrasında sayfa üzerinden Uzmanlık Başvuru butonu yardımı ile yapılmaktadır.

Kurumsal Üye: Kurumlar ve kurumsal nitelik taşıyan şahıslar Kurumsal Üyelik oluşturabilirler. Kurumsal üyeler, kendilerine ait sayfalarını oluşturabilir, kendi kategorilerinde sıkça sorulan sorular bölümü oluşturabilirler. Ayrıca, Uzman üyeler gibi kendi kategorilerinde paylaşımlarda bulunabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirler.
Kurumsal üyelik başvurusu normal üyelik sonrasında sayfa üzerinden Kurumsal Başvuru butonu yardımı ile yapılmaktadır.