Nasıl Uzman Üye Olunur?

Uzmanlık başvurusu için hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşedeki profil bölümünün üzerine imlecinizi getirin ve açılan kutunun altındaki “Uzmanlık Başvuru” düğmesine tıklayın. Yeni bir sayfa açılacak. Uzmanlığınızın kategorisini seçin ve uzmanlığınızı gösteren bir belgenin (diploma, sertifika vb.) “.jpg” formatındaki görselini ya da uzmanlığınızı gösteren bir web bağlantısının linkini sisteme yükleyin. İlave bir bilgi eklemek isterseniz “Açıklama” bölümüne notunu yazın ve bize iletin. “Kaydet” düğmesine tıklayarak başvurunuzu bize gönderin. En kısa zamanda başvurunuzu değerlendirip size dönüş yapacağız.


Neden Uzman Üye Olmalıyım?

Uzman üyeler hâkim oldukları alanlarda paylaşımlarda bulunabilir, uzmanlık alanlarındaki soruları cevaplayabilir, kategorileri veya ilgi alanlarını çeken uzmanları takip edebilirler. Uzman üyelerin kendi sayfaları vardır ve bu sayfadaki alanları doldurarak ve paylaşımlarda bulunarak kendi hedef kitlelerine hitap eden kişisel sayfalarını oluşturabilirler.

Expermio’nun en önemli özelliklerinden biri de Google optimizasyonu ile her bir paylaşımın ve uzman sayfasının arama motorlarında standart internet sitelerine göre ön planda görünmesini sağlamasıdır.


Uzman üyelik ücretli mi?

Expermio’da uzman üye olmak tamamen ücretsizdir.Neden belge ya da bağlantı linki yüklemeliyim?

Çünkü Expermio güvenilir kaynaktan gelen bilgilerin paylaşılmasını amaçlıyor. Bu sebeple Expermio’da yalnızca uzmanlığını gösteren bir belgeyi, ekran görüntüsünü ya da fotoğrafı tarafımıza ileterek başvuru yapan üyelerin başvurusu onaylanıyor.

Not: Yüklenen belgelerde üyelik sözleşmesinde belirtildiği üzere “beyanın doğruluğu” ilkesini temel alınır, aksi tespit edilen durumda üyelik iptal edilecektir.